Küsimuste korral helista - 58722220
Küsimuste korral helista - 58722220
Ostukorv 0

Üld-, ostu- ja tarnetingimused

Üld-, ostu- ja tarnetingimused


Veebipoe Nopripood.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Nopri Talumeiere OÜ (registrikood 10851897) asukohaga Farmi, Kärinä küla Rõuge vald Võru maakond 65041 (edaspidi nimetatud Veebipood või Müüja).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


Ostja tasub kauba eest pangaülekandega kodulehel oleva pangalingi kaudu. Kauba maksumus arvestatakse ja teostatakse eurodes.


Tellimuse vormistamine


Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Juhul kui ostja liigub ostukorvist edasi, kinnitab ta Üld-, ostu- ja tarnetingimustega nõustumist.

Edasi suunatakse osjta info kogumise lehele, kus ostja sisestab enda aadressi ja kontaktandmed, edasi saab ostja ülevaate sisestatud andmetest kus ta saab ka parandada sisestatud andmeid juhul kui kõik klapib, suunatakse ostja edasi tellimuse lõpetamise lehele kus tutuvustatakse kõiki võimalikke maksmisviise ja valiku arve aadressi saatmiseks. Lõpuks ostja lõpetab tellimuse ja ta saadetakse kaupmehe juurde tagasi.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu milleks on: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay, Liisi ID ja Finora Capital
 või krediitkaardi abil milleks on: Visa ja Mastercard


Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.


Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


Veebipoel on õigus taganeda müügilepingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


OÜ Nopri Talumeierei õigused ja kohustused


Osutada teenuseid vastavuses seadusandluse, teeninduseeskirja ja teenuste kirjeldustega.
Muuta teeninduseeskirja, teenuste tingimusi ja hinnakirju, avaldades info kodulehel.
OÜ Nopri Talumeierei vabaneb vastutusest, kui saadetise või selle osa kahjustumine või kaotsiminek on toimunud pärast kullerile pakendi üle andmist.
Kohaletoimetamise tasu lisamine tellimuse summale.
OÜ Nopri Talumeierei ei vastuta tellimuse eest. Kui esitatud on vale või mitte eksisteeriv aadress või telefoni number; kui saaja enam ei ela sel aadressil; kui telefoni number on muutunud, siis tellimust ei ole võimalik täita.


Kohaletoimetamine:


Kauba kohaletoimetamine toimub Itella Smartposti kaudu ning Ostja valib ostu vormistades oma aadressi, mille kaudu tarnitakse ostjani pakk tema aadressile lähimasse pakiautomaati.

Kohaletoimetamine toimub ainult Eesti riigi piires. Paki saatmisel kasutatakse Itella Smartpost kulleri teenust. Itella Smartpost (kulleri) teeninduseeskiri Saadetis väljastatakse Saajale allkirja vastu isikuttõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart) alusel.


Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi valiku juures, välja arvatud juhul, kui vastavalt käesolevatele tingimustele on kauba kättetoimetamine ostja jaoks tasuta.


Kuigi müüja annab endast parima, et kaup jõuaks ostjani juba 2-3 päeva jooksul müügilepingu jõustumisest, tuleb siiski arvestada, et Eestisisesed saadetised võivad jõuda ostja määratud sihtpunkti 3-7 kalendripäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

Tarbija taganemisõigus


Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti Veebipoest ostetud toodete puhul 14-päevane taganemisõigus kuna tegemist on kaubaga, mis rikneb või vananeb kiiresti ning mida Veebipoel ei ole võimalik hiljem uuesti müüki panna.


Pretensiooni esitamise õigus


Juhul, kui Veebipood oma kohustusi rikub, on ostjal õigus kasutada võlaõigusseaduses sätestatud õiguskaitsevahendeid, sh õigus nõuda Veebipoelt kohustuse täitmist, keelduda oma võlgnetava kohustuse täitmisest, nõuda kahju hüvitamist, hinna alandamist, rahalise kohustuse täitmisega viivitamisel viivist või taganeda lepingust.


Ostja saab esitada oma pretensiooni e-posti teel aadressil Joonas@Nopri.ee või Nopri Talumeierei OÜ postiaadressil Farmi, Kärinä küla Rõuge vald Võru maakond 65041 .

Pretensioonis tuleb märkida ostja nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.


Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul pretensiooni saamisest.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba.


Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seoses ostja poolt makstud tasud.


Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohale toimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.


Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale, ega kahjude eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärasest kasutamisest.


Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:


E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
Veebipood kasutab ostja poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

OÜ Nopri Talumeierei'le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel

OÜ Nopri Talumeierei ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

OÜ Nopri Talumeierei on isikuandmete vastutav töötleja, andmed edastatakse maksete teostamiseks vajalikud isikuandmeid volitanud töötleja Maksekeskus AS


Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest müüjale teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.


Vaidluste lahendamine:


Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile karl@nopri.ee või helistada telefonil: +372 56608722 või +372 7851050

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on ostjal võimalik pöörduda tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni (http://tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon) poole või otse kohtusse.

Kaebuse läbivaatamine tarbijavaidluste komisjonis on tasuta.

Lisaks on võimalik e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks kasutada Euroopa Liidu veebipõhist vaidluste lahendamise keskkonda (ODR-platvorm) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

x
x